קורס סקיפרים

על קורס סקיפרים – הנאה צרופה בלב הים


יש אנשים שיש להם אהבה אחת גדולה בחיים – הים. הים יכול להיות מקור לכיסופים רבים והרהורים. מי מאתנו שאוהב ללכת לים, לדוג בו ולשוט בו מאוהב בגלים שלו עד מעל הראש. הים הוא לא מקום בילוי, הוא גם מקום השראה, מקום נחמה ומקום מרתק לגילוי של עצמנו מחדש. אם אנחנו רוצים לקדם את האהבה שלנו לים אנחנו יכולים ללכת להשתתף בקורס סקיפרים. קורס כזה יעניק לנו את הכלים שאנחנו צריכים בשביל להשיט לבד את היאכטה שלנו או יאכטה של חברים, הוא יאפשר לנו למשש אחת ולתמיד את האהבה הגדולה שלנו למצולות.
 

מהו קורס סקיפרים ולמה כדאי לנו להשתתף בו?


בקורס כזה אנחנו מקבלים את ההזמנות ללמוד איך מסתדרים לבד בלב ים. ניתן לומר שקורס זה הוא המקבילה האזרחית לקורס חובלים. במהלך הקורס נלמד איך להשיט לבד יאכטה. נקבל את הכלים שיעזרו לנו להתמודד עם שיט במזג אוויר סוער ונלמד איך לכוון את היאכטה שלנו בלב הים אל היעד שלה ואל היבשה הקרובה. קורס זה הוא חובה לכל מי שרוצה להיות בעל יאכטה משלו וכל מי שרוצה לדעת לשוט לבד מבלי עזרה של אנשי מקצוע. הקורס מאתגר מאוד אך הוא יעניק לנו הנאה רבה וערך מוסף.
 

העשרה כיפית במיוחד


קורס סקיפרים מהווה העשרה כיפית במיוחד בשבילנו. מה יכול להיות כיף יותר מאשר לבלות יום שלם בכל שבוע בלב הים? מה יכול להיות יותר כיף מאשר ללמוד איך להתמודד עם סערה או עם מזג אוויר סוער וגלים גבוהים? במהלך הקורס נוכל להכיר את עצמנו יותר טוב. נוכל ללמוד להתמודד יותר טוב עם מצבים של לחץ וללמוד לסמוך על היכולות האישיות שלנו. קורס זה מתאים לצעירים ולמבוגרים כאחד. כל מה שצריך בשביל להשתתף בקורס זה הרבה מוטיבציה, אהבה גדולה לים וגם כושר גוף תקין. קורס זה יחשל אותנו וילמד אותנו איך להשיט לבד את היאכטה שלנו ואיך לעבוד על גבי סיפון של יאכטה פרטית.
 

קורס סקיפרים – השקעה מעולה לעתיד שלנו 


מדובר בשקעה מעולה בעתיד שלנו. לאחר הקורס נוכל לנסוע ביחד עם בני המשפחה שלנו לחופשה באיי יוון על גבי היאכטה שלנו. בזכות הקורס נוכל לבלות הרבה יותר זמן איכות בלב ים. נוכל לבלות ימים ולילות בים מבלי שנצטרך לחשוש או לחוש חוסר ביטחון. הקורס יאפשר לנו להיות בעלים עם רישיון של יאכטה או סירה פרטית משלנו. קורס זה מומלץ לכל מי שרוצה לעבוד בתחום הימאות או לכל מי שרוצה להפוך את האהבה הגדולה שלו ואת התחביב שלו ליותר מקצועיים וייחודים. קורס זה יכול להתאים גם לנשים וגם לגברים ולכל מי שאוהבים הרפתקאות ואקשן. 
סוחרים/סוכנים לחצו כאן

הכנס פרטי מודעה

יש למלא את כל השדות ה-*

הוספת תמונות ווידאו

הכנסת סרטון מ-YouTube

העתק את קישור הסרטון לשדה וידאו שלעיל

לעזרה בהכנסת והקטנת תמונות לחצו כאן

בחר מסלול פרסום באמצעות סימון העיגול שמתחת למסלול הנדרש

פרטי יצירת קשר שיופיעו במודעה

-
-
-

יש למלא את כל השדות ה-*

כניסה מהירה למערכת

אנא מלא מייל וסיסמא ולחץ על "הרשמה" כדי לפרסם, להקפיץ, או לערוך את המודעה בלוח.
באפשרותך גם להרשם בקלות ללא סיסמא באמצעות לחיצה על כפתור "התחברות דרך הפייסבוק"
- או -   

יש למלא את כל השדות ה-*